STOISKO KLASTRA NA TARGACH KOLEJOWYCH TRAKO 2021

W dniach 21-24 września 2021 roku odbyły się 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021 organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. oraz Grupę PKP w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

 

Istotnymi elementami Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021 były: ekspozycja (indywidualne stoiska wystawiennicze, pawilony narodowe w halach i na terenach zewnętrznych), eksponaty taborowe na torach, program wydarzeń merytorycznych (debaty, seminaria, konferencje prasowe, premiery, jubileusze), Dzień Edukacji i Kariery oraz Akcja Charytatywna TRAKODzieciom.

 

Klaster „Luxtorpeda 2.0” uczestniczył w targach na stoisku wystawienniczym wspólnie z portalem branżowym NaKolei.pl oraz producentem foteli specjalistycznych Damiro, członkiem Klastra.